Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Skaitel"
More about company »

Šviesolaidinių kabelių suvirintojas

Nuo 2000 Eur
Užsienis: Vokietija - UAB "Skaitel"

Darbo pobūdis

Šviesolaidinių kabelių skaidulų virinimas;
Movų ir ODF montavimas;
Šviesolaidinio tinklo testavimas.

Reikalavimai

Vokiečių kalbos mokėjimas (privalumas);
Darbo patirtis su šviesolaidinių kabelių suvirinimo įranga;
Darbo patirtis su šviesolaidinių tinklų testavimo įranga;
Vairuotojo pažymėjimas;
Galimybė dirbti užsienyje;
Organizaciniai gebėjimai ir laiko planavimo įgūdžiai;
Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Laiku mokamą ir nuo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Įmonė nuo 2007 m. vykdo silpnų srovių, elektros, automatikos montavimo darbus. Teikiame kompleksines paslaugas stambiems gamintojams, telekomunikacijų tiekėjams, taip pat atskiras paslaugas mažoms bei vidutinėms įmonėms.

Tel. pasiteirauti: .