Job-Staff B.V.
More about company »

Šviesolaidinių kabelių technikas (montuotojas)

Nuo 2180 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Užsienis: Vokietija - Job-Staff B.V.

Darbo pobūdis

  • Šviesolaidinio tinklo linijų eksploatavimo ir plėtros darbai
  • Vamzdžio tiesimas optiniams kabeliams
  • Šviesolaidinių kabelių įpūtimas į aukšto slėgio vamzdelius
  • Šviesolaidinių kabelių montavimas ir skaidulų suvirinimas
  • Šviesolaidinio tinklo FTTH bei FTTx konektavimas
  • Spintų statymas
  • Kabelių įvedimas
  • ODF kasečiu montavimas
  • FTTH prijungimas prie individualių namų

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis
  • Darbo patirtis su FUJIKURA - privalumas
  • Greitas prisitaikymas prie darbo vietos ir kolektyvo
  • Anglų, Vokiečių, ar Rusų kalbos žinios būtų didelis
privalumas

Mes jums siūlome

  • Laiku mokėti sutartą atlyginimą
  • Kelionę į/iš Vokietijos
  • Pagal paskutinius URM nuostatus į Vokietiją galima vykti darbo reikalais, privalomo karantinavimosi nėra. Tie patys reikalavimai vykstant į Nyderlandus įsigalios nuo birželio 15 dienos.
  • Nemokamą bei labai gerą apgyvendinimą
  • Darbo priemonės
  • Visas socialines garantijas
  • Apmokymus darbo vietoje (naudojamos technikos gamintojų)
  • Karjeros perspektyvas
  • Jeigu turite daugiau klausimų drąsiai skambinkite telefonu +31640792628 (Gintarė)

Atlyginimas

Nuo 2180 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas sutariamas darbo pokalbio metu, atsižvelgiant į darbo patirtį ir būsimas pareigas

Job-staff įmonė jau daugelį metų yra infrastruktūros paslaugų teikėja Vokietijoje. Pagrindinės įmonės veiklos yra vamzdžių, požeminės statybos ir šviesolaidinio tinklo darbai. Pastovus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas bei daugelio metų darbo patirtis užtikrina aukštą darbų kokybę.