Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Alytaus kultūros centras“

Šviesų operatorius (-ė)

Nuo 1239 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus - VšĮ „Alytaus kultūros centras“

Darbo pobūdis

Šviesų operatoriaus (-ės) pagrindinės funkcijos:

  • apšviečia Centro ir kitų organizacijų, įstaigų ar kolektyvų organizuojamus renginius Centro ir kitose erdvėse;
  • vykdo šviesos dekoracijų ir kitų scenos mechanizmų priežiūros darbus;
  • vykdo šviesos ir garso technikos, dekoracijų ir kitus pakrovimo - iškrovimo darbus;
  • tinkamai prižiūri ir eksploatuoja materialųjį turtą;
  • valdo garso kolonėlių, apšvietimo įrangos, dekoracijų pakėlimo, scenos užuolaidų, scenos sukamojo rato ir scenos nuleidimo mechanizmus;
  • rūpinasi, kad scenos mechanizmai, šviesos ir garso aparatūra, ir kitas (scenos) inventorius, darbo priemonės būtų paruoštos darbui ir veiktų be sutrikimų;
  • vykdo spektaklių, koncertų bei renginių režisierių sumanymus;
  • tinkamai naudoja apšvietimo įrangą bei aparatūrą, reikalui esant, rūpinasi jos remontu;

Bei atlieka kitas funkcijas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne žemesnis kaip aukštesnysis išsilavinimas ar specialusis vidurinis išsilavinimas, įgyti iki 1995 metų;
  • Privalumas - įgarsinimo ir apšvietimo techninių prietaisų specifikacijų išmanymas.

Ne mažesnė nei vienų metų panašaus darbo patirtis.

Ieškome žmogaus besidominčio kultūra, renginiais, žinančio apšvietėjo darbo virtuvę, nusimanančio sceniniuose įrengimuose, turinčio bent minimalios patirties šioje srityje.

Mes jums siūlome

  • Suminį darbo laiką;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę dažnai lankytis Centre vykstančiuose renginiuose.

Atlyginimas

Nuo 1239 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įstaigos misija – puoselėti etnokultūrą, reprezentuoti meno mėgėjų kolektyvų veiklą, tenkinti Alytaus miesto gyventojų kultūrinius ir saviraiškos poreikius. Edukuoti visuomenę, sudarant sąlygas pažinti šalies bei užsienio profesionalią kultūrą.
informacija apie VšĮ „Alytaus kultūros centras“
830 €
Vid. atlyginimas bruto
34
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 557 €
25% uždirba 557-718 €
25% uždirba 718-1225 €
25% uždirba nuo 1225 €