Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė
More about company »

ŠVOK inžinierius

1600-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų eksploatacijos darbai;
  • Gedimų diagnostika ir remontas;
  • Reikalingos dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis / aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas;
  • 3 metų panašaus darbo patirtis;
  • Techninis mąstymas, atsakingumas, sąžiningumas;
  • Elektrotechnikos ir automatikos sistemų išmanymas – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje įmonėje;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Patrauklų atlygio paketą.

Atlyginimas

1600-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokamas fiksuotas darbo užmokestis ir priedai pagal motyvacinę sistemą.

UAB „Statinių priežiūra“ užsiima pastatų administravimu ir eksploatavimu, pastatų inžinerinių sistemų, bendrų konstruktyvinių dalių eksploatacine priežiūra.

CIVINITY grupės narys