Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Mensis"
More about company »

ŠVOK ir/ar VN sistemų montuotojas (a)

600–900 Eur
Vilnius, Elektrėnai, Šalčininkai - UAB "Mensis"

Darbo pobūdis

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo arba vandentiekio ir nuotėkų sistemų montavimo darbų vykdymas objektuose;
Objektai: Vilniuje, Kaune ir šių miestų apylinkėse.

Reikalavimai

Darbų patirtis ŠVOK, VN sistemų montavime;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Atsakingas požiūris į darbą, atidumas, kruopštumas, atkaklumas, iniciatyvumas;
Galiojantis “B” kategorijos vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
Visas darbui reikalingas priemones;
Darbą novatoriškoje šiuolaikiškoje kompanijoje, kur yra skatinama iniciatyva bei suteikiama veikimo laisvė;
Patrauklią finansinio motyvavimo sistemą.

Atlyginimas

600–900 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Mensis“ – lietuviško kapitalo įmonė, savo veiklą pradėjusi 2014 metais Lietuvoje, teikdama pastatų vidaus inžinerinių sistemų projektavimo, konsultavimo, montavimo ir sistemų techninės priežiūros paslaugas.
Įmonės kolektyvas – daugiau kaip 15 metų tarptautinę darbo patirtį turinčių inžinierių komanda.

Daugiau informacijos apie bendrovę www.mensis.lt

„Mensis“ plečią veiklą ir prie savo ambicingos komandos kviečia prisijungti:

ŠVOK ir/ar VN sistemų montuotojus (as)