Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ENERGUS GROUP“

ŠVOK projektų vadovas (ė) (pastatų šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas)

1800-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ENERGUS GROUP“

Darbo pobūdis

  • ŠVOK ir VN dalies projektavimas;
  • Vadovavimas darbų vadovų komandai. Darbų sritis - ŠVOK, VN diegimo darbai pastatuose, energetinio efektyvumo projektuose ir pramonės objektuose;
  • Efektyvių sprendimų paieška bendraujant su objektų darbų vadovais;
  • Betarpiškas bendravimas su Klientais, kilusių techninių, inžinerinių bei etinių problemų sprendimas;
  • Projektų biudžeto kontrolė ir atsakomybė už rezultatus;
  • Įmonės vadovybės suformuotų strateginių tikslų siekimas bei atsakomybės prisiėmimas už pasiektus rezultatus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis / Aukštesnysis išsilavinimas (Pastatų inžinerinės sistemos);
  • Nemažesnė nei 1 m. patirtis ŠVOK projektuotojo pozicijoje;
  • Nemažesnė nei 1 m. patirtis projektų vadovo pozicijoje;
  • LR Aplinkos ministerijos (SPSC) kvalifikacijos atestatas
  • Analitinis mąstymas ir sugebėjimas dirbti operatyviai ir savarankiškai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • Šiuolaikinio vadovavimo bei vadybos, darbuotojų motyvavimo, veiklos efektyvumo principų išmanymas.
  • BIM projektavimo technologijų išmanymas.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą, kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • Motyvuotą ir draugišką kolektyvą;
  • Visas darbui būtinas priemones (automobilis, telefonas, kompiuteris su mobiliu internetu, darbo vieta biure ir t.t.);
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Gyvybės ir sveikatos draudimą;
  • Kolektyvinę darbo sutartį.
  • Karjeros perspektyvos galimybes.

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. į rankas

Visi mes esame skirtingi „Energus“ komandoje, tačiau visus vienija bendra vizija – sukurti novatoriškesnį, tvaresnį, patikimesnį rytojų bei siekis tapti pirmaujančia įmone Lietuvoje energetikos ir statybų srityse. Esame atviri pokyčiams, padedame vieni kitiems augti ir tobulėti. Mes tvirtai tikime, kad mūsų verslo sėkmės garantas yra KOMANDA. Mes nuolatos ieškome žmonių, kurie vienija tas pačias vertybes ir teigiamą požiūrį į rytojų. Jei esate toks – prisijunkite prie mūsų!
informacija apie UAB „ENERGUS GROUP“
2784 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1840 €
25% uždirba 1840-2684 €
25% uždirba 2684-3474 €
25% uždirba nuo 3474 €