Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NFQ Technologies"
More about company »

Talentų paieškos specialistas (-ė) Vilniuje

Vilnius - UAB "NFQ Technologies"

Darbo pobūdis

  • Ieškojimas kandidatų laisvoms pozicijoms naudojant interneto paieškos įrankius
  • Kandidatų tinkamumo pozicijoms vertinimas
  • Trumpų interviu telefonu atlikimas
  • Kandidatų duomenų bazės administravimas
  • Nuolatinis mokymasis drauge su visa komanda - pamiršk komforto zoną :)

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent 1 metų darbo patirtis žmogiškųjų išteklių vadybos srityje
  • Pasitikėjimas savimi, aukštas įsitraukimo lygis, smalsumas ir kūrybiškumas
  • Mokėjimas kasdienėje veikloje taikyti socialinių medijų ir alternatyvias technologijas, inovatyvius metodus
  • Nuolatinis noras ir pastangos tobulėti bei maksimalizmas
  • Sugebėjimas ne tik matyti problemas, tačiau ir pateikti jų sprendimo būdus
  • Puikios anglų kalbos žinios

Įmonė siūlo

  • Darbą "kietoje" tarptautinėje kompanijoje
  • Galimybę dirbti su savo srities profesionalais
  • Draugišką ir ambicingą kolektyvą, kur iš kiekvieno galima daug ko išmokti ir kur kiekvienas tau geranoriškai patars ir padrąsins
  • Profesionalią aplinką, orientuotą į kokybę
  • Karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

NFQ Technologies - tarptautinė, Lietuvos ir Vokietijos kapitalo programinės įrangos kūrimo kompanija, turinti daugiau nei 15 metų patirtį įgyvendinant didelės apimties web ir mobile sprendimus kelionių, logistikos, aviacijos ir prekybos sektoriuose. Specializuojamės milžiniškos architektūros meta paieškos variklių ir sėkmingų MVP kūrime bei vystyme.
Informacija apie UAB "NFQ Technologies"
2334 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
251
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Paulius Insoda