Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „People Link“
More about company »

TALENTŲ PAIEŠKOS SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - UAB „People Link“

Pirmieji Tavo metai PeopleLink:

  • Tapsi paieškų (sourcing) guru
Tavo pirmasis tikslas bus įvaldyti kandidatų paieškos procesą. Boolean strings, Chrome extensions, Data Scraping, X-ray search ir pan. burtažodžiai taps kasdienine Tavo ir Tavo skaitomų blog'ų žodyno dalimi. (P.S. pilnai apmokome :) )
  • Kursi neįkainojamus santykius su kandidatais
Telefonu ir paštu bendrausi su potencialiais kandidatais į inžinerinės srities pozicijas. Konsultuosi juos naujų darbo galimybių klausimu bei savarankiškai kursi ilgalaikius santykius.
  • Puoselėsi savo kūrybiškumą ir dalinsiesi idėjomis
Pažinsi daug įvairų ir skirtingų kompanijų, kursi patrauklius darbo skelbimus, didinsi jų matomumą, ieškodamas naujų sklaidos kanalų.
  • Tapsi konsultantu (-e)
Tave sups puiki profesionalių žmonių komanda, iš kurios galėsi semtis žinių, kartu mokytis ir, galiausiai, daryti savo karjerą.

Iš Tavęs tikimės

  • Labai stiprios motyvacijos įprasminti save profesinėje veikloje
  • Orientacijos į rezultatą, atkaklumo ir puikių komunikacinių įgūdžių
  • Bent 1 m. patirties klientų aptarnavimo, pardavimų ar HR srityse
  • Puikiai moki anglų kalbą

Pasikalbėkime

Jei tiki, kad kartu su mumis galėtum pasiekti savo profesinių aukštumų, siųsk savo gyvenimo aprašymą ir pabendraukime! Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitus atrankos etapus.
UAB „People Link“

UAB „People Link“

Labas!
Mes esame People Link – personalo paieškos ir atrankos profesionalų komanda, padedanti geriausioms savo srities kompanijoms rasti aukščiausios kvalifikacijos TOP talentus (vadovus ir specialistus). Ir mums sekasi puikiai! Ne tik dėl to, kad 2018 m. metais mūsų finansiniai rezultatai augo >65% ir ne dėl to, kad 2018 m. sėkmingai įgyvendinome 350 atankos projektus, bet pirmiausia dėl to, kad kompanijos viduje patys kuriame neįtikėtinas karjeros istorijas! Čia gyvena, dirba ir auga patys geriausi sektoriaus ekspertai, HR rinkos inovatoriai ir būsimi CEOs. Tačiau mūsų ambicijos yra dar aukščiau. Todėl prie mūsų Technology atrankų komandos kviečiame prisijungti Talentų Paieškos Specialistą (-ę) darbui Vilniuje!