Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Biuro“
More about company »

TAPK ELEKTRONIKOS SURINKĖJU - PATIRTIS NEREIKALINGA!

490–680 Eur
Kretinga - UAB „Biuro“

Užduotys būsimam (-ai) darbuotojui (-ai)

Pirmas 5 darbo dienas tavo užduotis bus mokytis. Supažindinsime Tave su automobilių elektronika: kas tai, iš ko sudaryta, kaip atrodo ir yra gaminama. Tikimės, kad įgytas žinias panaudosi tęsdamas darbą įmonėje, todėl už šias mokymų dienas bus mokamas darbo užmokestis.

Baigęs mokymus pradėsi savo darbus: gaminsi elektronikos pusgaminius, atliksi sandėliavimo ir pakavimo darbus, formuosi laidų rinkinius, gaminsi automobilių elektroniką, ją testuosi. Neišsigąsk - darbus pradėsi su mentoriumi, kuris atsakys į tavo klausimus ir padės išmokti visko, ko reikia. Kai jau būsi pasiruošęs dirbti savarankiškai - tavo atlyginimas pakils.

DARBO GRAFIKAS:
  • Mokymai: I-V 08.00-16.30 val.
  • Po mokymų: I-V 06.00-14.30 val.; 14.30-23.00 val.

DARBO VIETA: Klaipėda, bet pasirūpinsime nemokama kelione iš Kretingos!

Tikimės šių savybių ir įgūdžių

Tam, kad galėtum pradėti savo karjerą Tau reikia gero regėjimo, kadangi automobilių elektronika susideda iš skirtingų spalvų ir atspalvių laidelių bei įvairaus smulkumo detalių. Taip pat tikimės, kad esi kruopštus bei motyvuotas mokytis, dirbti ir tobulėti. TIK TIEK! Viso kito išmoksi!

Siūlome

Mes Tau siūlome nemokamą kelionę įmonės autobusu į darbą ir iš darbo namo. Per dieną dirbsi 8 darbo valandas, o savaitgalius galėsi leisti kaip tau patinka, nes dirbsi nuo pirmadienio iki penktadienio. Dalinai kompensuosime Tavo pietus - jie kainuos tik 1 eur. Aprūpinsime ir darbo rūbais. Turėsi visas galimybes išmokti įvairių darbų, iš kurių galėsi rinktis atlikti tai, kas Tau labiausiai patinka. Lojaliausieji, atsakingiausieji ir pareigingiausieji turi galimybę kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

490–680 Eur atskaičius mokesčius
UAB „Biuro“

UAB „Biuro“

BIURO - padedame, kai labiausiai reikia. Paprastas ir greitas laikinasis įdarbinimas.

Similar job ads: