Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Transimeksa“
More about company »

TARPTAUTINĖS ĮMONIŲ GRUPĖS ADMINISTRATORĖ (-IUS)

720-820 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Transimeksa“

Darbo pobūdis

Ieškome asmenybės, kuri būtų mūsų vizitine kortele - neatsiejama įmonės įvaizdžio formavimo dalimi- įmonės veido ir biuro valdovo, švaros ir tvarkos fėjos!

Tau reikės:
  • Pasitikti ir išlydėti VISUS biuro svečius su ŠYPSENA!
  • Užtikrinti, kad svečiai turėtų ko atsigerti/ paskanauti, kur ir su kuo užsirašyti, o aplinka būtų švari, tvarkinga bei jauki!
  • Užtikrinti, kad kolegos turėtų visas darbo priemones.
  • Bendrauti su įvairiais paslaugų/prekių teikėjais.
  • Sukurti biuro tvarkos taisykles bei savo pavyzdžiu skatinti kolegas jų laikytis.
  • Atidžiai ir kruopščiai dirbti su sąskaitomis bei kitais dokumentais.
  • Padėti vadovui ir kitiems kolegoms įvairiais administraciniais, organizaciniais ir ūkio klausimais.
  • Norėti padėti ir tai daryti su ŠYPSENA! :)

Reikalavimai

Mes nereikalaujame, o laukiame tokios asmenybės, jei Tu:
  • turi darbo patirties biure/klientų aptarnavime/administravime;
  • esi visada teigiamai nusiteikusi (-ęs);
  • svarbiausios Tavo savybės yra komunikabilumas, tolerancija, kruopštumas, gebėjimas valdyti savo emocijas probleminėse situacijose ir operatyvus jų sprendimas.
  • puikiai kalbi ir rašai LIETUVIŲ, ANGLŲ bei RUSŲ kalbomis;
  • dievini tvarką ir švarą bei skatini kitus jos laikytis;
  • netikėtai prireikus "kažko" čia ir dabar - turėti planą B;
  • nori padėti visiems ir visada.

Mes Tau siūlome:

  • Galimybę įgyti patirties tarptautinėje transporto paslaugų įmonėje.
  • Galimybę matyti savo idėjų bei projektų praktinį įgyvendinimą.
  • Dirbti dinamiškoje ir kūrybiškoje aplinkoje, ugdant profesinius įgūdžius.

Atlyginimas

720-820 €/mėn. į rankas

UAB „Transimeksa" – viena didžiausių Lietuvos transporto įmonių jau daugiau nei 25 metus!

UAB „Transimeksa" teikia kokybiškas logistikos paslaugas: krovinių gabenimą nuosavu ir partnerių transportu (įskaitant jūrų ir oro transportavimą), muitinės tarpininkavimą bei sandėliavimą nuosavame krovinių terminale.