Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Go group"
More about company »

TARPTAUTINIO KROVINIŲ VEŽIMO TRANSPORTO PRIEMONĖS VAIRUOTOJAS (-A)

Užsienis - UAB "Go group"

Darbo pobūdis

  • sunkiasvorių krovininių automobilių vairavimas Vakarų ir Šiaurinėje Europoje.

Reikalavimai

  • ne mažiau kaip 2 metų patirtis vairuojant puspriekabę ar priekabą;
  • medicininė pažyma apie tinkamumą dirbti vairuotoju;
  • CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • darbštumas, pareigingumas, komunikabilumas.

Privalumai:
  • rusų/anglų/vokiečių kalbos žinios;
  • darbo patirtis tarptautinių pervežimų vairuotojų Vakarų ir Šiaurinėje Europoje;
  • pavojingų krovinių gabenimo sertifikatas (ADR).

Mes jums siūlome

  • motyvuojantį darbo užmokestį;
  • tobulėjimo bei kvalifikacijos kėlimo galimybes.

cargoGO transporto įmonių grupė, kurios pagrindinė veikla - teikti krovinių pervežimo kelių transportu ir ekspedicijos paslaugas Vakarų Europos klientams. Mes gabename ir ekspedijuojame krovinius visoje Europoje.
Grupėje dirba virš 350 darbuotojų.

Aiški grupės strategija, ambicingi tikslai, inovatyvus požiūris – tai pagrindiniai kriterijai, kurie formuoja naujos kartos komandos poreikius.