No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Jusema“

Tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonės vairuotojas

Nuo 1386 €/mėn. Į rankas
Ukmergė - UAB „Jusema“

Darbo pobūdis

Krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais, Vakarų Europoje, pagrindinės šalys DE-FR-BE-NL. Vilkikai Mercedes Benz Actros Euro 6, SCANIA, MAN su tentinėmis puspriekabėmis Krone/Schmitz., darbas kadencijomis, keitimai vyksta Vokietijoje, iš bazės išvykstama įmonės transportu. Darbo užmokestis 85 eur/d.
Išsamesnė informacija teikiama tel. Литовская транспортная компания Юсема расширяет свой автопарк и приглашает присоединиться водителей категории СЕ, стаж - не меньше 1 года. Работа в Европе на каденции, оплата 85 евро в сутки. Работа на тентах (нет замены палет). Зарплата сразу после рейса (нет эковаждения, высчитов и.т. ) �Более подробно обращайтесь по тел.вайбер, ватцап), эл. Почта

Reikalavimai darbuotojui

Būtina tarptautinių krovinių pervežimo vairuotojo darbo patirtis ne mažiau, nei 1 m.
CE vairuotojo kategorija.
Atsakingumas, pareigingumas, atidumas, noras dirbti.

Įmonė siūlo

Laiku mokamas atlyginimas.

Atlyginimas

Nuo 1386 €/mėn. į rankas
UAB „Jusema“

UAB „Jusema“

Ukmergės r. Dainavos k. įsikūrusi krovininio transporto įmonė.
Įmonė plečia savo veiklą, todėl yra pasiruošus komandos papildymui.
informacija apie UAB „Jusema“
1648 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
107
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1386 €
25% uždirba 1386-1650 €
25% uždirba 1650-1939 €
25% uždirba nuo 1939 €