Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AKSM Group“

Tarptautinių krovinių pervežimo vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „AKSM Group“

Darbo pobūdis

Būsi atsakingas už:
  • profesionalų, įmonės vertybes atspindintį bendravimą su naujais ir esamais klientais;
  • tarptautinių krovinių vakarų Europoje paiešką, derybas dėl pervežimo sąlygų ir sutarčių pasirašymą;
  • krovinių pervežimo organizavimą, bendradarbiavimą su vairuotojais ir operatyvų problemų sprendimą.

Reikalavimai

Manome, kad būsi sėkmingas, jei:
  • mėgsti ir nebijai bendrauti su įvairiais žmonėmis, greitai atrandi būdus, kaip susitarti ir esi lankstus;
  • derėtis, tartis ir susitarti – tai, kas Tau teikia malonumą ir yra neatsiejama Tavo kasdienybės dalis;
  • be jokių keblumų skaičiuoji, planuoji ir organizuoji;
  • nejauti streso ištikus netikėtoms situacijoms ir operatyviai jas sprendi;
  • prisiimi atsakomybę už savo rezultatus, tačiau nebijai klausti ir prašyti pagalbos;
  • susigaudai ir nepasiklysti Europos žemėlapyje;
  • moki anglų kalbą (ir/arba vokiečių).

Mes jums siūlome

  • galimybę prisidėti prie sėkmingos įmonės veiklos, laisvę priimti atsakingus sprendimus ir aplinką, kurioje galėsi atskleisti savo potencialą;
  • darbą jauname, nedideliame ir išvien tikslų siekiančiame kolektyve;
  • sąžiningumu ir atsakomybe grįstą darbo kultūrą;
  • aiškią atlygio sistemą;
  • naujai įrengtą darbo vietą prestižiniame verslo centre Klaipėdoje bei modernias darbo priemones.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Konkretus atlyginimo dydis priklausys nuo Tavo kompetencijų ir darbo rezultatų.

Mūsų pagrindinis tikslas – greitas ir sklandus krovinių pristatymas vakarų Europoje. Esame lojalūs savo klientams ir atsakingai gabename krovinius tarptautiniais maršrutais. Manome, kad didžioji įmonės sėkmės dalis priklauso nuo komandos, todėl gerbiame savo darbuotojus ir glaudžiai bendradarbiaudami tarpusavyje stengiamės ne tik patenkinti klientų lūkesčius, bet ir padėti vairuotojams laiku pristatyti krovinius kruopščiai apgalvodami maršrutus, draugiškai planuodami darbo ir poilsio laiką bei nuolat atnaujindami transporto parką. Nedidelė, tačiau stipri ir patyrusi administracijos komanda plečiasi ir laukia naujo, įdomiems iššūkiams pasiruošusio komandos nario!
informacija apie UAB „AKSM Group“
1121 €
Vid. atlyginimas bruto
37
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1014 €
25% uždirba 1014-1024 €
25% uždirba 1024-1038 €
25% uždirba nuo 1038 €