Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TRANSPORT AMADEUS“
More about company »

Tarptautinių pervežimų vairuotojas - ekspeditorius

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „TRANSPORT AMADEUS“

Darbo pobūdis

Krovinių pervežimas LT-D-LT, keikvieną savaitę grįžimas į Lietuvą, savaitgalis namuose. Pilni ir daliniai kroviniai. Vilkikų amžius iki 4 metų.

Reikalavimai

E kategorija su 95 kodu, vairuotojo kortelė, neteistas,

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą iki 2000 eur, savaitgalius namuose.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

15us metus stabiliai dirbanti UAB Transport amadeus. Laiku mokamas atlyginimas 2u kart per mėnesį, visos piniginės lėšos pervedamos į darbuotojo sąskaitą banke.
informacija apie UAB „TRANSPORT AMADEUS“
990 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.