Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Logintras“

Tarptautinių reisų vairuotojas CE kategorija, savaitiniai reisai

1500-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Logintras“

Darbo pobūdis

Tarptautinių krovinių gabenimas - reiso trukmė 5-7 dienos - maršrutai Lietuva/Latvija - Olandija;
Darbas su 2020m. RENAULT T HIGH vilkiku su tentine ir konteinerine puspriekabe;

Reikalavimai

Darbo patirtis gabenant tarptautiniais maršrutais;
CE kategorija, 95 kodas, vairuotojo kortelė;
Atsakingumas, geranoriškumas, supratimas apie krovinių gabenimą, tvirtinimą ir išdėstymą puspriekabėje.

Mes jums siūlome

Darbą mažoje įmonėje, draugiškame kolektyve, kuriame kiekvienas darbuotojas yra vertinamas.
Darbą kurį galima derinti su asmeniniu gyvenimu.

Atlyginimą atskaičius mokesčius 1500-1800eur į rankas.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. į rankas

Įmonė Logintras UAB įkurta 2012m. pagrindinė veikla krovinių gabenimas į Olandiją, Airiją, UK konteineriais, šaldytuvais ir tentinėmis puspriekabėmis.
informacija apie UAB „Logintras“
2048 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.