Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Limoris"
More about company »

Tarptautinių reisų vairuotojas CE kategorijos

1700–1950 Eur
Kaunas - UAB "Limoris"

Darbo pobūdis

  • Darbas organizuojamas ratais, Reiso trukmė iki 3-jų savaičių.
  • Lankstus darbo grafikas.
  • Važiuojama naujomis mašinomis EURO 6/5

Reikalavimai

  • Tarptautinių reisų patirtis 1 metai.
  • CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • ADR pažymėjimas- Privalumas.

Mes jums siūlome

  • Naujos mašinos - patogios darbo sąlygos;
  • Trumpi reisai;
  • Atsiskaitymas iš karto po reiso;
  • Apmokėjimas:
  • 65 EUR/ diena su ADR

kont. telf.: 8 699

Atlyginimas

1700–1950 Eur atskaičiavus mokesčius

tai transporto srities profesionalai, galintys surasti optimalų logistikos sprendimą. Įmonė turi savo žinioje nuosavą transporto parką, muitinės sandėlį su geležinkelio linija, partnerių filialus Vokietijoje bei Rusijoje. Profesionalus administracijos bei vairuotojų kolektyvas garantuoja aukščiausią paslaugų kokybę.
Informacija apie UAB "Limoris"
622 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artūras Naureckas