Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ORTIMA“
More about company »

Tarptautinių reisų vairuotojas (kadencinis darbas)

Vilnius - UAB „ORTIMA“

Darbo pobūdis

Krovinių pervežimas tarptautiniais maršrutais: Skandinavijos šalyse.
4 savaites dirbi - 2 laisva arba
6 savaites dirbi - 3 laisva.

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas (CE kategorija);
95 kodas;
Vairuotojo kortelė;
Vairuotojo ekspeditoriaus darbo patirtis (ne mažiau 3 metų);
Atsakingas požiūris į darbą;
Pareigingumas, punktualumas, sąžiningumas;
Tvarkingas elgesys kelyje, transporto priemonės priežiūra ir tausojimas;
Mandagus bendravimas su kolegomis ir klientais.
Rusų/ anglų kalbos žinios (privalumas);
ADR (privalumas).

Mes jums siūlome

Darbą patikimoje įmonėje;
Draugišką ir pastovų kolektyvą;
Pagarbą visiems kolektyvo nariams ir žmogišką bendravimą tarp kolegų;
Lankstų darbo grafiką;
Stabilų, laiku mokamą atlyginimą ir priedus;
Visas socialines garantijas.

Daugiau nei 20 metų sėkmingai veikianti transporto įmonė, teikianti krovinių pervežimo paslaugas tarp Skandinavijos šalių, Pabaltijo ir NVS valstybių. Tai novatoriška, efektyviai veikianti, socialiai atsakinga, besirūpinanti paslaugų kokybe ir tausojanti aplinką įmonė
informacija apie UAB „ORTIMA“
990 €
Vid. atlyginimas bruto
177
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 727 €
25% uždirba 727-736 €
25% uždirba 736-757 €
25% uždirba nuo 757 €