Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
A.Griciaus autotransporto įmonė
More about company »

Tarptautinių reisų vairuotojas

1800–2000 Eur
Klaipėda, Kretinga, Šilutė - A.Griciaus autotransporto įmonė

Darbo pobūdis

Išvažiavimas ir grįžimas vilkikais.
Reisų trukmė nuo 2 savaičių.
Premijos už sutaupytą kurą.
Atlyginimas mokamas du kartus per mėnesį.
Nemokama nuosavų automobilių saugojimo aikštelė.
Neturinčius patirties apmokome.
Suteikiame paramą norintiems įgyti CE kategoriją.

Reikalavimai

  • vairuotojo pažymėjimas CE kategorija (neturintiems padedame įsigyti);
  • skaitmeninė vairuotojo kortelė;
  • profesinės kompetencijos pažymėjimas "95 kodas";
  • atsakingumas, noras tobulėti, noras dirbti.

Atlyginimas

1800–2000 Eur atskaičiavus mokesčius