Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DS Smith Packaging Lithuania“
More about company »

Technikas - automatikas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DS Smith Packaging Lithuania“

Darbo pobūdis

Vadovaujantis instrukcijomis valdyti, aptarnauti ir prižiūrėti gofruotojo kartono pakuotės gamybos įrenginius, užtikrinant saugų įrenginių darbą bei stabilią kokybiško produkto gamybą. Atlikti planinius, neplaninius ir projektinius darbus. Vykdyti įrenginių montavimo/demontavimo ir derinimo darbus.

Reikalavimai

  • turėti aukštąjį (elektros, automatikos ir pan.) išsilavinimą;
  • ne mažesnę nei 2 metų darbo patirtį automatikos srityje (gamybinėje įmonėje privalumas);
  • techninės dokumentacijos, brėžinių ir el. schemų išmanymas;
  • būti įsisavinusiam valdiklių, dažnio keitiklių ir servo pavarų programavimo pagrindus;
  • išmanyti elektrosaugą;
  • mokėti anglų kalba;
  • kompiuterinis raštingumas (MS Office).

Mes jums siūlome

  • dinamišką, kupiną iššūkių darbą stabilioje, nuolat augančioje įmonėje;
  • asmeninį ir profesinį tobulėjimą, profesinius mokymus;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • konkurencingą atlyginimą: bandomojo laikotarpio metu nuo 800 EUR , po bandomojo – nuo 1000 EUR atskaičius mokesčius, priklausomai nuo kvalifikacijos ir darbo patirties.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

DS Smith Plc pirmaujanti tarptautinė pakuotės iš perdirbto popieriaus tiekėja, gaminanti daugiau nei 16 milijardų dėžių per metus ir turinti daugiau nei 28 tūkstančius darbuotojų.
UAB DS Smith Packaging Lithuania didžiausia gofruotojo kartono gamintoja Lietuvoje ir Baltijos šalyse, į savo komandą Vilniuje kviečia veiklų darbuotoją.
Informacija apie UAB „DS Smith Packaging Lithuania“
1938 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
206
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1219 €
25% uždirba 1219-1526 €
25% uždirba 1526-2046 €
25% uždirba nuo 2046 €
Vadovas: Katarzyna Monika Kala-Kowalska