Thermo Fisher Scientific

Technikas (-ė), Biofarmacijos galutinių produktų gamybos grupėje (153342BR)

900-1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Lentvaris, Trakai - Thermo Fisher Scientific

Darbo pobūdis

  • Nukleotidų ir baltymų fasavimas/komplektavimas.
  • Dalyvavimas kasdieniuose padalinio susirinkimuose.
  • Žaliavų užsakymai ir likučių palaikymas sandėlyje.
  • Dokumentacijos pildymas laiku ir tinkamai.
  • Produktų paruošimas siuntimui laiku ir tinkamas jų duomenų suvedimas į E1 sistemą.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vidurinis/aukštasis (ne)universitetinis išsilavinimas.
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai.
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
  • Patirtis dirbant su ISO 13485, GMP standartais (privalumas).
  • Darbo su atsargų valdymo sistemomis (pvz., „Navision“ ir E1) įgūdžiai (privalumas).
  • Darbo ir elgesio kontroliuojamoje aplinkoje principų ir taisyklių žinojimas.

Įmonė siūlo

  • Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą.
  • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
  • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
  • Darbą ambicingoje komandoje.
  • Galimybę mokytis: apmokome neturinčius darbo patirties.
  • Aiškiai aprašytas darbo tvarkas, saugią ir draugišką darbo aplinką.
  • Darbo laiką nuo I-V, 8:00 iki 16:45.

Atlyginimas

900-1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.
informacija apie Thermo Fisher Scientific
2878 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
1520
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2084 €
25% uždirba 2084-2462 €
25% uždirba 2462-3318 €
25% uždirba nuo 3318 €