Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hanner"
More about company »

TECHNIKAS (-Ė) - INŽINIERIUS (-Ė)

Vilnius - UAB "Hanner"

Darbo pobūdis

  • Verslo centrų eksploatacija ir priežiūra;
  • Inžinerinių tinklų profilaktika, gedimų ir avarijų likvidavimas;
  • Pastatų ŠVOK sistemų priežiūra;
  • Prevencinių ir profilaktinių apžiūrų vykdymas;
  • Smulkūs remonto darbai (pvz. smulkūs santechniniai darbai, šviestuvo įrengimas ir pan.);
  • Gedimų šalinimas (pvz. neveikiančio elektros lizdo sutvarkymas, lango rankenos pakeitimas ir pan.).

Reikalavimai

  • Geras elektros instaliacijos ir silpnų srovių sistemų išmanymas būtų privalumas;
  • ŠVOK sistemų išmanymas būtų privalumas;
  • Techninis išsilavinimas ir kvalifikacinis pažymėjimas elektros darbams (AK kategorija) būtų privalumas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Organizuotumas ir sąžiningumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Automobilio turėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą;
  • Jūsų kompetenciją atitinkantį atlygį;
  • Profesionalų kolektyvą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

"UAB „Hanner" - sėkminga investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo lyderė Lietuvoje, aktyviai plėtojanti veiklą Latvijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Baltarusijoje.
Mūsų misija – kurti ir įgyvendinti unikalius, novatoriškus nekilnojamojo turto projektus suteikiančius visuomenei aukštesnę veiklos ir gyvenimo kokybę Lietuvoje bei Vidurio ir Rytų Europos rinkose.
Informacija apie UAB "Hanner"
1747 €
Vid. atlyginimas bruto
(95% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Pauliukonis