Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Viešoji įstaiga Kauno kolegija
More about company »

Technikas (-ė) (įrengimų priežiūra)

Kaunas - Viešoji įstaiga Kauno kolegija

Darbo pobūdis

  • Dėstytojų ir studentų konsultavimas Burnos ir dantų priežiūros laboratorijoje esančių įrengimų, prietaisų naudojimo klausimais.
  • Turimų medicinos prietaisų, odontologinių įrengimų technines charakteristikas, eksploatacines ir techninio aptarnavimo instrukcijas išmanymas.
  • Saugios laboratorijos įrangos eksploatacijos užtikrinimas.
  • Saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, higienos ir turto apsaugos reikalavimų išmanymas ir vykdymas.
  • Informacijos, susijusios su įrengimų naudojimu, dėstytojams ir studentams rengimas bei jos sklaida.

Reikalavimai

  • Aukštasis neuniversitetinis Dantų techniko išsilavinimas.
  • Mokėjimas dirbti su turimais medicinos prietaisais, odontologine įranga.
  • Mokėjimas dirbti šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis.
  • Įrengimų techninių charakteristikų, eksploatacinių ir techninių aptarnavimo instrukcijų išmanymas.
  • Gebėjimas analizuoti ir apibendrinti informaciją.
  • Puikūs bendravimo, bendradarbiavimo ir laiko planavimo įgūdžiai.
  • Savarankiškumas, motyvacija darbui, gebėjimas dirbti komandoje.

Kauno kolegija – daugiaprofilinė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, rengianti technologijų, informatikos, inžinerijos, sveikatos, humanitarinių, socialinių, meno, ugdymo, verslo ir viešosios vadybos, teisės, žemės ūkio mokslų specialistus. Čia studijuoja daugiau kaip 6500 studentų iš Lietuvos ir užsienio šalių.
Informacija apie Viešoji įstaiga Kauno kolegija
1279 €
Vid. atlyginimas bruto
792
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 711 €
25% uždirba 711-1049 €
25% uždirba 1049-1689 €
25% uždirba nuo 1689 €
Vadovas: Mindaugas Misiūnas