UAB „MTTC“

TECHNIKAS (-Ė) KAUNO LEZ (laisvi savaitgaliai)

1290-3100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „MTTC“

Darbo pobūdis

Tavo kaip techniko pagrindinės pareigos:
  • Įrenginių žalos/ gedimo nustatymas, remonto pasiūlymo teikimas;
  • Mobiliųjų įrenginių garantinio ir po garantinio remonto atlikimas bei testavimas;
  • Reikiamų kompetencijų palaikymas bei tobulinimas;
  • Prisidėjimas prie darbo procesų tobulinimo.

Reikalavimai darbuotojui

Pasiūlymas tau tinka, jeigu:
  • Minimali darbo patirtis gamybinėje įmonėje būtų privalumas;
  • Greitai įsisavini naują informaciją, esi komandos žmogus;
  • Gera motorika (darbas su smulkiomis detalėmis) bei atidumas;
  • Esi orientuotas į rezultatą;
  • Turimas išsilavinimas ar patirtis elektronikos/telekomunikacijų srityje - privalumas;
  • Geros anglų kalbos žinios - privalumas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • Karjeros galimybes įmonėje;
  • Mokymus, tobulėti skatinančioje aplinkoje;
  • Darbą su žymiausių pasaulio gamintojų mobiliąja įranga;
  • Visada laiku mokamą atlygį;
  • Papildomą priedą priklausantis nuo darbo rezultatų;
  • Kaunas - LEZ nemokamo transporto galimybę;
  • Nuolaidos įmonės teikiamoms paslaugoms ir prekėms;
  • Darbą su naujausia reikalinga įranga;
  • Darbo vieta: Kauno LEZ;
  • Darbo laikas: darbas I-V, nuo 9:00-18:00 val.;
  • Darbo sutartis: neterminuota.
  • Atlyginimas 1290,07 EUR - 3100 EUR prieš mokesčius, priklausomai nuo pasiektų darbo rezultatų.

Atlyginimas

1290-3100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „MTTC“

UAB „MTTC“

MTTC – mobiliųjų telefonų taisymo ir priežiūros lyderis Baltijos šalyse, didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų techninis partneris. Mūsų tikslas - padėti kiekvienam džiaugtis veikiančiu išmaniuoju telefonu, laikrodžiu ar planšetiniu kompiuteriu. Kauno laisvojoje ekonominė zonoje įsikūrusiame MTTC remonto centre teikiame visas mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas – nuo ekrano ar baterijos keitimo iki korpuso perrinkimo, taip pat mobiliųjų telefonų naudotojus konsultuojame įrangos priežiūros klausimais.

Daugiau nei 19 metų esame pasaulinio lygio mobiliųjų įrenginių remonto ir atnaujinimo ekspertas ir aptarnaujame įrangą, kurią gauname iš 17-os Europos šalių.
informacija apie UAB „MTTC“
133
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.