Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Finesta Lithuania“

TECHNIKAS (-Ė) - MEISTRAS (-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Finesta Lithuania“

Darbo aprašymas:

Nori prisijungti prie vienos iš pirmaujančių sandėliavimo technikos gamintojų pasaulyje?

Kviečiame kandidatuoti tuos, kurie turi techninių žinių bei minimalios patirties mechanikos, elektros arba hidraulikos srityse.

Įmonės sėkmės pagrindas yra jų darbuotojų kvalifikuotas darbas ir patirtis, tad įsidarbinus vyks apmokymai, praktinės užduotys, dirbsite kartu su patyrusiu techniku. Ir kai tik turėsite pakankamai techninių žinių, gausite savo nuosavą automobilį ir pradėsite dirbti savarankiškai!
Darbo vieta – Vilnius.

Pagrindinės užduotys bus:
 • Klientų aptarnavimas, aktyvus paslaugų aptarimas, konsultavimas techniniais klausimais;
 • Atsarginių dalių užsakymas;
 • Autokrautuvų techninė priežiūra, remontas, saugos patikrinimas pas klientus vietoje (įskaitant gedimų nustatymą ir diagnostiką, atnaujinimo ir montavimo darbus, elektronikos patikrinimą ir pan.).

Ieškome žmonių, kurie

 • Yra orientuoti į Klientą, linkę nuoširdžiai padėti, geba laisvai komunikuoti ir yra pozityvūs;
 • Turi techninių žinių, patirties mechanikos, elektros ir hidraulikos srityse;
 • Turi gerus „MS Office“ įgūdžius;
 • Moka rusų arba anglų kalbą.
Labai didelis privalumas - baigtas techninis išsilavinimas mechatronikos/automobilių/transporto priemonių/žemės ūkio mašinų ar panašioje srityse.

Įmonė siūlo:

 • Įdomų ir iššūkių pilną darbą inovatyvioje aplinkoje;
 • Visapusišką pagalbą, apmokymus, galimybę tobulintis;
 • Patrauklias darbo ir sutarties sąlygas;
 • Modernią įrangą, automobilį;
 • Sveikatos draudimą + po 3 mėn. draudimą dantų gydymui.

______________________________________________________
Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad UAB „Finesta Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis personalo atrankos, galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Finesta Lithuania“ klientams tikslais, privatumo politikoje nurodyta tvarka. Jūsų pateikti asmens duomenis bus saugomi UAB „Finesta Lithuania“ duomenų bazėje 3 metus. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau finestabaltic.lt/lt/asmens-duomenu-privatumo-politika/) Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo turimų techninių žinių bei patirties.
UAB „Finesta Lithuania“

UAB „Finesta Lithuania“

Mes esame įmonė, kuri savo pirmuosius žingsnius pradėjo žengti dar 2008 metais Estijoje ir tapo viena iš rinkos lyderių, apimančių personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo sritis. Įmonės veiklą pradėjus Lietuvoje ir Latvijoje, įgijome galimybę būti ten, kur Jums mūsų labiausiai reikia. Didelis noras padėti įgyvendinti visas klientų idėjas, suteikė mums ryžto veikti ne tik Baltijos šalyse, bet ir Suomijoje, Šveicarijoje.