Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MTTC"
More about company »

Technikas (-ė) pirminei mobiliųjų telefonų patikrai

Kaunas - UAB "MTTC"

Darbo pobūdis

  • Atliksite pirminę mobiliųjų įrenginių gedimų patikrą;
  • Konsultuosite kolegas įrenginių gedimo klausimais.

Reikalavimai

  • Gebėjimas dirbti kompiuteriu;
  • Kruopštumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
  • Įgytas išsilavinimas arba dabartinė studijų kryptis elektronikos srityje - privalumas.

Mes jums siūlome

Visos socialinės garantijos;
Visada laiku mokamas atlygis du kartus per mėnesį;
Kintama atlygio dalis, priklausanti nuo darbo rezultatų;
Mobiliųjų įrenginių gamintojų organizuojami mokymai;
Darbas su naujausia reikalinga įranga;

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
UAB "MTTC"

UAB "MTTC"

MTTC – mobiliųjų įrenginių taisymo ir priežiūros lyderis Baltijos šalyse. MTTC teikia visas mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas – nuo korpuso keitimo darbų iki sudetingų mikrokomponentų litavimo operacijų, taip pat konsultuoja mobiliųjų telefonų naudotojus priežiūros klausimais.

Įmonė plečia veiklą ir kviečia prisijungti naujus komandos narius.
Informacija apie UAB "MTTC"
129
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gintaras Kručkas