Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MTTC“
More about company »

Technikas (-ė) pirminei mobiliųjų telefonų patikrai

Kaunas - UAB „MTTC“

Darbo pobūdis

  • Atliksite pirminę mobiliųjų įrenginių gedimų patikrą;
  • Konsultuosite kolegas įrenginių gedimo klausimais.

Reikalavimai

  • Gebėjimas dirbti kompiuteriu;
  • Kruopštumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
  • Įgytas išsilavinimas arba dabartinė studijų kryptis elektronikos srityje - privalumas.

Mes jums siūlome

Visos socialinės garantijos;
Visada laiku mokamas atlygis du kartus per mėnesį;
Kintama atlygio dalis, priklausanti nuo darbo rezultatų;
Mobiliųjų įrenginių gamintojų organizuojami mokymai;
Darbas su naujausia reikalinga įranga;

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
UAB „MTTC“

UAB „MTTC“

MTTC – mobiliųjų įrenginių taisymo ir priežiūros lyderis Baltijos šalyse. MTTC teikia visas mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas – nuo korpuso keitimo darbų iki sudetingų mikrokomponentų litavimo operacijų, taip pat konsultuoja mobiliųjų telefonų naudotojus priežiūros klausimais.

Įmonė plečia veiklą ir kviečia prisijungti naujus komandos narius.