UAB „Simplika“

TECHNIKAS (-Ė) (TERMINUOTAS PROJEKTAS SU GALIMYBE TĘSTI)

Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

  • Vizualinė žaliavų patikra;
  • Kolonėlių komponentų surinkimas;
  • Surinktų kolonėlių kokybės tikrinimas, naudojant modernią įrangą;
  • Produktų priėmimas, sandėliavimas ir registracija apskaitos programoje;
  • Produktų ar procesų, neatitinkančių reikalavimų, identifikavimas, registracija;
  • Periodiniai sandėlio inventorizacijos darbai.

Reikalavimai:

  • Aukštasis neuniversitetinis arba profesinis išsilavinimas;
  • Kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas, atidumas;
  • Motyvacija mokytis;
  • Gebėjimas greitai ir tiksliai skaičiuoti;
  • Gebėjimas naudotis kompiuteriu (Word, Excel) – privalumas;
  • Anglų kalbos žinios – privalumas.

Mes jums siūlome:

  • Galimybę dirbti pamainomis (06:00 - 14:30/ 14:30 - 23:00/ 22:00 - 06:00);
  • Papildomas naudas: galimybę į/iš darbo vykti nemokamu autobusu, pigius pietus įmonės valgykloje, nemokamą kavą/arbatą, galimybę nemokamai naudotis įmonės sporto sale;
  • Galimybę mokytis: darbo patirties neturintys kandidatai būtų apmokomi;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Aiškiai aprašytas darbo tvarkas, saugią ir draugišką darbo aplinką;
  • Stabilumą ir skaidrumą: laiku mokamą atlyginimą, apmokamus viršvalandžius ir metinę premiją už gerus rezultatus.

Vienas geidžiamiausių darbdavių Lietuvoje — įmonė Thermo Fisher Scientific“ ieško finansinio stabilumo siekiančių ir galimybės mokytis ar daryti karjerą motyvuotų technikų naujame analitinių kolonėlių gamybos padalinyje.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.