Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Mano būstas"
More about company »

Technikas-elektrikas

800–1000 Eur
Klaipėda - UAB "Mano būstas"

Darbo pobūdis

Būsite atsakingas už: gamybinio objekto negamybinės paskirties inžinerinių įrenginių ir sistemų priežiūrą, defektavimą, gedimų šalinimą, avarijų likvidavimą.

Darbas pamainomis, slenkančiu grafiku.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:
  • esate įgijęs išsilavinimą elektros inžinerijos (elektromechanikos, elektrotechnikos) srityje;
  • turite panašaus darbo patirties;
  • esate atestuotas ir turite reikiamus pažymėjimus:
elektros darbams aukštoje įtampoje iki 10 kV atlikti;
vidutinio slėgio garo katilų operatoriaus pažymėjimas;
suspausto oro kompresorių operatoriaus pažymėjimas;
turite leidimą dirbti aukštyje virš 5 m.
  • esate darbštus, savarankiškas ir iniciatyvus savio srities specialistas.

Mes jums siūlome

Mes jums siūlome:
  • iššūkių turinčią poziciją vienoje perspektyviausių savo srities kompanijų;
  • dalykiško ir bendradarbiaujančio vadovo palaikymą;
  • priedus prie darbo užmokesčio, priklausančius nuo rezultato;
  • asmeninio augimo ir tobulėjimo galimybes.

Konfidencialumą garantuojame.

Kontaktinis telefonas: 865596505

Atlyginimas

800–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB „Mano Būstas“ yra įmonių grupės „City Service“ narė, Lietuvos rinkai teikianti pastatų priežiūros paslaugas. Jos prižiūrimų daugiabučių namų plotas viršija 8,5 mln. kv. metrų, ji aptarnauja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Palangos, Šilutės, Pagėgių rajonų daugiabučių gyventojus. Įmonės klientai taip pat yra dauguma šalies bankų, didieji prekybos centrai, parduotuvės, administraciniai pastatai, gamybiniai objektai.
Įmonėje vid. atlyginimas 923€
14% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)