UAB „Automatikos sistemos“

Inžinierius - elektrikas serviso skyriuje

1100-1600 €/mėn. Į rankas
Panevėžys, Pasvalys, Kupiškis - UAB „Automatikos sistemos“

Darbo pobūdis

Dyzelinių elektros stočių ir Nepertraukiamo maitinimo šaltinių (UPS) paleidimas - aptarnavimas.
Elektros spintų garantinis ir pogarantinis remontas.
Paleidimo - derinimo darbai objektuose.
Elektros tinklo priežiūra, remontas.

Reikalavimai darbuotojui

Techninis išsilavinimas.
Elektros, mechanikos įrangos išmanymas.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Transportas

Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlyginimą;
Tarnybinį automobilį.
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1100-1600 €/mėn. į rankas

ASISTEMOS juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Veiklos pradžioje įmonėje dirbo vos 2 darbuotojai, šiandien ji – viena stambiausių Panevėžio įmonių, kurioje dirba per 190 darbuotojų. Gamybos plotas išsiplėtė iki 3000 m2, eksportas išaugo iki 40%. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.
informacija apie UAB „Automatikos sistemos“
1988 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
201
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1464 €
25% uždirba 1464-1927 €
25% uždirba 1927-2542 €
25% uždirba nuo 2542 €