Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SALDOGA"
More about company »

Technikas - inžinierius

Kaunas, Prienai, Kazlų Rūda - UAB "SALDOGA"

Darbo pobūdis

Žuvies perdirbimo įmonėje, esančioje Ilgakiemyje, Kauno rajone ( 4 km. už Garliavos) ieškomas technikas - inžinierius. Darbo pobūdis:
  • Gamybinių įrengimų, pastatų, įrangos remonto darbų organizavimas ir vykdymas;
  • Gedimų nustatymas ir šalinimas, gedimų analizė ir priemonių jiems išvengti numatymas;
  • Kitų pavestų darbų atlikimas.

Reikalavimai

  • Elektrotechnikos pagrindai;
  • Gamybinių įrenginių montavimo, priežiūros ir aptarnavimo patirtis;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Kruopštumas, darbštumas, pareigingumas;
  • Užsienio kalbų mokėjimas ( anglų, vokiečių) - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Stambi ir labai gerai Lietuvoje žinoma užsienio kapitalo įmonė, daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti žuvies perdirbimo industrijoje. Įmonė gamyboje taiko tik aukščiausius Europos sąjungos technologinius standartus, o pagaminta produkcija labai vertinama Lietuvos ir užsienio vartotojų.
Informacija apie UAB "SALDOGA"
718 €
Vid. atlyginimas bruto
271
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Donata Grikštaitė