Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Švari energija“

Technikas/Inžinierius

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Švari energija“

Darbo pobūdis

-- Darbas su atsinaujinančiais energijos šaltiniais (Šilumos siurbliai oras/vanduo, saulės elektrinės)
-- Naujų įrenginių įdiegimas objektuose (šilumos punktai, saulės elektrinės);
-- Techninių problemų bei gedimų sprendimas;
-- Fizinis darbas objektuose (Kaune ir visoje Lietuvoje)

Reikalavimai

-- Aukštesnysis/aukštasis (gali būti ir profesinis) išsilavinimas;
-- Patirtis atsinaujinančios energetikos srityje būtų privalumas;
-- Savarankiškumas, pareigingumas, kruopštumas;
-- Gebėjimas greitai mokytis ir noras tobulėti;
-- Vairuotojo pažymėjimas.
-- Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

-- Darbą su naujausiomis atsinaujinančios energetikos technologijomis (šilumos siurbliai, saulės elektrinės)
-- Atlyginimą priklausantį nuo kompetencijos ir darbo rezultatų;
-- Įdomų ir dinamišką darbą jaunatviškame kolektyve;
-- Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
-- Visas socialines garantijas;
-- Visas darbui reikalingas priemones.
-- APMOKOME!

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

Įmonės veikla:
prekyba saulės elektrinėmis, šilumos siurbliai bei jų montavimas.
informacija apie UAB „Švari energija“
1379 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.