TECHNIKAS

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava, Prienai - UAB „BALTIC MASTER“

Darbo pobūdis

Technologinės (gamybinės) įrangos techninės priežiūros darbai objektuose;
Įrangos gedimų šalinimas, garantinio / pogarantinio aptarnavimo darbai.

Reikalavimai darbuotojui

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas, o neturinčius patirties- apmokome!
Atsakingumas, pareigingumas.

Įmonė siūlo

Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes;
Įdomų ir atsakingą darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7;
Priedus nuo darbo rezultatų;
Visas darbui reikalingas priemones (automobilis, telefonas, darbo įrankiai, darbo rūbai).

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Bazės dydis priklauso nuo kandidato patirties, įgūdžių, kvalifikacijos. Plius priedai.

UAB „BALTIC MASTER“

Mes esame UAB „Baltic Master“ – geriausias Jūsų idėjų meistras!
www.balticmaster.lt/

Savo veiklą pradėję 1993 m., šiandien esame pripažintas partneris daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo srityse. Savo klientams siūlome pilną paslaugų kompleksą iš vienų rankų: nuo projekto iki įrangos tiekimo, jos montavimo bei aptarnavimo.
Mūsų misija – Būti lyderiu ir patikimu įrankiu įgyvendinant Jūsų idėjas.
Mūsų vizija – Tapti geriausiu Kliento pasirinkimu.
Vertybės, kuriomis vadovaujamės savo kasdienėje veikloje:
Pagarba sau, komandai, klientams ir partneriams
Nuolatinis visapusiškas tobulėjimas
Atsakomybė už save, komandą ir įmonę
Bendradarbiavimas – komandinis darbas įgyvendinant bendrą tikslą
See all ads of this company (10)
informacija apie UAB „BALTIC MASTER“
2095 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
133
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1574 €
25% uždirba 1574-2087 €
25% uždirba 2087-2469 €
25% uždirba nuo 2469 €