Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Jovaigė“
More about company »

Technikas - mechanikas

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Palanga, Kretinga - UAB „Jovaigė“

Darbo pobūdis

  • Gamybinių įrenginių techninė priežiūra ir aptarnavimas
  • Pamaininis darbas

Reikalavimai

  • Ne mažesnė kaip 1 metų panašaus darbo patirtis
  • Elektronikos ir automatikos žinios būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą nuolat augančioje ir diegiančioje modernias technologijas įmonėje
  • Geras darbo sąlygas
  • Konkurencingą atlyginimą

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

UAB „Jovaigė“ – įkurta 1996 metais, šiuo metu yra didžiausia Lietuvos vakuume virtų burokėlių gamintoja, eksportuojanti savo produkciją į daugiau nei 15 viso pasaulio šalių.
Informacija apie UAB „Jovaigė“
1429 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
77
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1303 €
25% uždirba 1303-1468 €
25% uždirba 1468-1618 €
25% uždirba nuo 1618 €
Vadovas: Vitalijus Vaigauskas