Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BALTIC MASTER“
More about company »

Technikas

Panevėžys - UAB „BALTIC MASTER“

Darbo pobūdis

Šaldymo įrangos techninės priežiūros darbai;
Įrangos gedimų šalinimas, garantinio/po garantinio aptarnavimo darbai.

Reikalavimai

Aukštesnysis/profesinis techninis išsilavinimas (inžinerijos, mechanikos, elektronikos, automatikos srityse);
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai;
Atsakingumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą bei priedus;
Visas darbui reikalingas priemones;
Mokymus ir kvalifikacijos kėlimo, karjeros galimybę.

Lietuvos kapitalo Bendrovė, priklausanti tarptautinei įmonių grupei – savo srities lyderė, turintį ilgametę patirtį profesionalios įrangos pardavimo, projektavimo, gamybos, montavimo bei aptarnavimo srityse.
Informacija apie UAB „BALTIC MASTER“
1021 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
172
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 822 €
25% uždirba 822-958 €
25% uždirba 958-1188 €
25% uždirba nuo 1188 €
Vadovas: Artūras Paškauskas