Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Drinkservisas“

Technikas-šaldymo įrangos meistras

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Drinkservisas“

Darbo pobūdis

Įmonės klientų aptarnavimas kavinių, restoranų, viešbučių (HoReCa) sektoriuje;
Šaldymo įrangos techninės priežiūros ir remonto darbai (alaus, vitrininiai ir pan. šaldikiai);
Alaus pilstymo ir šaldymo įrangos aptarnavimas, remontas, montavimas;
Sandėlio priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

Turėti techninį išsilavinimą;
Šaldymo technikos ir procesų išmanymas;
Techniko darbo patirtis (būtų privalumas);
Vairuotojo pažymėjimas;
Elektrotechninės žinios;
Savarankiškumas, atsakingas požiūris į darbą, greita orientacija, įžvalgumas, komunikabilumas;
Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai;
Kruopštumas ir išradingumas.

Įdomų ir atsakingą darbą augančioje įmonėje ir kylančioje rinkoje;
Su perspektyva užimti serviso vadovo poziciją;
Tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
priklausomai nuo turimos patirties, įgūdžių, noro dirbti

Gėrimų išpilstymo įrangos priežiūra, remontas, montavimas, garantinis ir po garantinis aptarnavimas.
informacija apie UAB „Drinkservisas“
2125 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.