Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB BALTO print
More about company »

Technikas (spaustuvėje) miesto centre!

Vilnius - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

Jei Jūs gebate atlikti spaudos ir pospaudiminių įrengimų priežiūrą, derinimą bei šalinti gedimus - laukiame tavęs prisijungiant prie BALTO print komandos!

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 1 m. patirtis spaustuvėje;
Patirtis dirbant su Heidelberg, Kolbus, Sigloch, Aster, Müller Matrini, Polar būtų didelis privalumas - neturinčius patirties - mokiname;
Tvarkingumas, atidumas, gebėjimas dirbti komandoje;

Mes jums siūlome

Galimybę dirbti nuolat augančioje ir tobulėti siekiančioje komandoje!

Atlyginimas

Derybų klausimas

BALTO print - tai viena sėkmingiausiai dirbančių spaustuvių Lietuvos bei užsienio rinkose, nuolat investuojanti ir kurianti įnovatyvius projektus. Dirbame su garsiausiomis Skandinavijos media agentūromis ir leidyklomis. Produkcijos kokybė - aukščiausia, komanda - patyrę profesionalai. Šiuo metu ieškome dar vieno komandos nario.

Spaustuvė BALTO print — Požiūris, atsakomybė, žinios.
Informacija apie UAB BALTO print
1440 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
233
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 850 €
25% uždirba 850-1233 €
25% uždirba 1233-1707 €
25% uždirba nuo 1707 €
Vadovas: Artūras Karosas