UAB „MTTC“

MOBILIŲJŲ ĮRENGINIŲ TECHNIKO (-ė) MTTC SALONE KAUNO AKROPOLYJE

840-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „MTTC“

Darbo pobūdis

Į tavo pareigas įeis šios užduotys:
  • Garantinis ir po garantinis mobiliųjų telefonų remontas bei testavimas (taisomi Huawei, Samsung, papildomai Apple);
  • Esant poreikiui, klientų konsultavimas mobiliųjų įrenginių gedimo klausimais bei jų aptarnavimas.
  • Darbas Kauno Akropolyje, darbo laikas I-V 10:00-19:00 val.

Reikalavimai darbuotojui

Mes Tavęs laukiame, jeigu
  • Turi 1 metų patirtį taisant mobiliuosius įrenginius ar elektros prietaisus;
  • Privalumas, jei jau moki taisyti Huawei, Apple, Samsung, tačiau galime tave apmokyti;
  • Supranti apie mobiliųjų telefonų konstrukciją ir veikimo principus;
  • Turi geras anglų kalbos žinias;
  • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Esi sąžiningas, atsakingas, kruopštus, atidus, savarankiškas.
  • Tau patinka bendrauti su žmonėmis ir jiems padėti sprendžiant problemas susijusias su mobiliais įrenginiais
  • Išsilavinimas arba studijos elektronikos srityje - privalumas

Įmonė siūlo

Mes siūlome
  • Nuoseklų apmokymą pagal standartines instrukcijas;
  • Pagalbą ir palaikymą mokantis naujų dalykų;
  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį;
  • Papildomai mokamus priedus už konkrečius rezultatus.

Atlyginimas

840-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
840 €/mėn. prieš mokesčius, su priedais už pasiektus tikslus gali siekti -1300 €/mėn. ir daugiau.
UAB „MTTC“

UAB „MTTC“

MTTC – mobiliųjų telefonų taisymo ir priežiūros lyderis Baltijos šalyse, didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų techninis partneris.
Mūsų tikslas - padėti kiekvienam džiaugtis veikiančiu išmaniuoju telefonu, laikrodžiu ar planšetiniu kompiuteriu. Centre teikiame visas mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas – nuo korpuso keitimo darbų iki sudėtingų mikrokomponentų litavimo operacijų, taip pat konsultuojame mobiliųjų telefonų naudotojus priežiūros klausimais. Baltijos šalyse užimame MTTC užimame daugiau nei 50 % garantinių mobiliųjų telefonų remonto rinkos. Taip pat, dalį mobiliųjų telefonų remonto paslaugų teikiame Švedijos, Austrijos, Danijos, Italijos, Belgijos operatorių klientams ir Europoje padalinį atsidariusiai JAV draudimo kompanijai.
informacija apie UAB „MTTC“
133
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.