Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sargasas“
More about company »

Technikas - ūkvedys

Vilnius - UAB „Sargasas“

Darbo pobūdis

Ieškome plataus profilio techniko - ūkvedžio darbui 4val per dieną, smulkiems vidaus ir lauko darbams atlikti modernioje gamykloje Vilniuje.

Pastato inžinerinių sistemų priežiūros/remonto darbai;
santechnikos ir šilumos ūkio priežiūra, smulkus remontas;
elektros sistemų priežiūros ir smulkūs remonto darbai;
smulkūs statybiniai/remonto darbai;
smulkūs mechanikos darbai;
aplinkos tvarkymo darbai (žolės pjovimas, sniego valymas).

Reikalavimai

Išmanyti santechnikos, elektros, statybos darbus;
panašaus darbo patirtis-pageidautina;
kruopštumas, tvarkingumas;
bazinis kompiuterinis raštingumas.

Mes jums siūlome

Darbą modernioje, šiuolaikiškoje įmonėje;
atsakingą ir įdomią veiklą;
draugišką ir jaunatvišką darbo aplinką;
geras darbo sąlygas;
įmonės organizuojamus renginius.

Jau daugiau nei dešimtmetį (įmonė įkurta 2005 metais) keliame tiksliosios mechanikos standartus Lietuvoje, gamindami itin didelio preciziškumo detales lazeriams, optomechanikos prietaisams, medicinos įrangai, aviacijos įrenginiams, gamybinėms staklėms ir kitiems tiksliajai mechanikai priskiriamiems įrenginiams, naudojamiems įvairiuose pramonės sektoriuose. Pamažu, tačiau užtikrintai tampame žinomais ir matomais savo srityje. Ir ne tik todėl, kad turime šiuolaikinius įrengimus, pažangias technologijas, gerą gamybos valdymo sistemą, o todėl, kad mokame gaminti aukšto sudėtingumo geros kokybės daiktus. Tai darome savo vertingų žmonių rankomis, jų sugebėjimais, žiniomis, patirtimi.
Informacija apie UAB „Sargasas“
1865 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
80
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1358 €
25% uždirba 1358-1706 €
25% uždirba 1706-2165 €
25% uždirba nuo 2165 €
Vadovas: Mantas Kačerauskas