Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AGRO LAŠMUO“
More about company »

Technikas - vadybininkas

Pakruojis, Panevėžys, Radviliškis - UAB „AGRO LAŠMUO“

Darbo pobūdis

  • užsakymų priėmimas, tikslus klientų pageidavimų fiksavimas;
  • klientų skambučių priėmimas,paieška;
  • detalių parinkimas naudojantis kompiuterine detalių atpažinimo sistema;
  • įmonės atstovavimas ž.ū. technikos ir sunkiojo transporto serviso paslaugų pardavimuose
  • Įvairaus sudėtingumo įrengimų priežiūros ir einamojo remonto darbai, įrengimų išrinkimas,
  • surinkimas, reguliavimas, patikrinimas ir pridavimas po remonto
  • mobilus servisas, išvykimas pas klientus

Reikalavimai

  • ne trumpesnė nei 2 metų patirtis sunkvežimių ar ž.ū. technikos remonto srityje;
  • puikus krovininio transporto, ž.ū. ir spec.technikos konstrukcijos išmanymas;
  • prekybinė patirtis arba „pardavėjo gyslelė“;
  • gebėjimas dirbti kompiuteriu bei greitai įsisavinti naujas kompiuterines sistemas;
  • domėjimasis techninėmis inovacijomis;
  • greita orientacija, komunikabilumas, punktualumas, sąžiningumas, atidumas, aktyvumas;
  • galiojantis vairuotojo pažymėjimas (B kategorija, C ir kt.kategorijos - privalumas).
  • Anglų , rusų k. pagrindai;
  • Mokėti atlikti įrangos remonto, montavimo, reguliavimo ir patikrinimo darbus;
  • Tvarkos palaikymas darbo vietoje

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:
  • Mechanikos ir elektronikos pagrindų išmanymas;
  • Montavimo, virinimo patirtis – privalumas.
  • Turite techninį profesinį išsilavinimą mechanikos srityje
  • Gerai išmanote įrengimų ir jų mazgų darbą
  • Sugebate spręsti įvairius remonto klausimus
  • Esate darbštus, ūkiškas, atsakingai žiūrite į darbą

Mes jums siūlome

  • Šiuolaikine įranga ir saugaus darbo priemonėmis aprūpintas darbo sąlygas. Draugiškas kolektyvas, gera darbo atmosfera.

UAB "Agro Lašmuo" prekyba ž.ū. technika, pirkimas- pardavimas, krovinių pervežimai, mobilus servisas,
Informacija apie UAB „AGRO LAŠMUO“
842 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Zenonas Pekelis