Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Švaros broliai“

Technikas

700-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Švaros broliai“

Darbo pobūdis

  • Plovyklų įrangos techninės priežiūros ir remonto darbų vykdymas, siekiant užtikrinti tinkamą įrangos veikimą ir kokybišką paslaugų teikimą;
  • Informacijos ir su atliekamu darbu susijusių ataskaitų teikimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis atliekant techninės įrangos diegimo, diagnostikos, remonto darbus;
  • Domėjimasis technika, jos veikimo principų supratimas ir gebėjimas šias žinias taikyti praktikoje;
  • Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • Atsakingas požiūris į darbą, greita orientacija, įžvalgumas (gebėjimas numatyti galimas priimamų sprendimų pasekmes);
  • Vairuotojo pažymėjimas;

  • Konkurencingą, nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
  • Įdomų, atsakingą darbą;
  • Tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas

Mūsų sėkmės atspindys yra mūsų darbuotojai. Jei mylite švarą ir norite tapti švaros ambasadoriumi, prisijunkite prie mūsų!
Esame kokybės lyderiai švaros srityje. Užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas – svarbiausias ŠVAROS BROLIŲ tikslas nuo pirmos kompanijos gyvavimo dienos.
Strategiškai patogiose Vilniaus, Kauno ir Molėtų miestų vietose veikia net 5 automobilių švaros centrai, 7 tunelinės plovyklos ir 8 bekontaktės savitarnos plovyklos. ŠVAROS BROLIŲ profesionalų rankose – daugiau kaip 360 objektų švara ir tvarka.