Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „G4S Lietuva“

Technikas

1000-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „G4S Lietuva“

Darbo pobūdis

Apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos, vaizdo stebėjimo - įrašymo bei įeigos kontrolės sistemų montavimas, programavimas ir derinimas;
Visų rūšių apsaugos sistemų remontas ir techninis aptarnavimas;
Apsaugos sistemų įjungimas į centrinį stebėjimo pultą.

Reikalavimai

Techninis inžinerinis išsilavinimas (aukštasis išsilavinimas būtų privalumas);
Ne mažesnė kaip vienerių metų panašaus darbo patirtis;
Gebėti skaityti ir suprasti techninius tekstus anglų kalba (būtų privalumas);
Mokėti dirbti kompiuteriu (MS Windows, MS Office, AutoCad):
Mokėti programuoti apsaugos sistemas per kompiuterines Win Loud, DLS ir kitas prieigas (būtų privalumas);
Galiojantis vairuotojo pažymėjimas (B kat.).

Mes siūlome

Darbą draugiškame kolektyve:
Tarptautinės įmonės standartus atitinkančias darbo sąlygas;
Tarnybinį automobilį darbuo užduočių vykdymui;
Darbo užmokestį nuo 1000 iki 1700 eur prieš mokesčių atskaitymą bei nuo darbo rezultatų priklausančius priedus.
Galimybę tobulėti ir įgyti aukštesnę kvalifikaciją.

Atlyginimas

1000-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Pasaulinė saugos sprendimų lyderė "G4S" kviečia prisijungti naują komandos narį. "G4S" Lietuvoje patenka į didžiausių šalies darbdavių dešimtuką – dirba 1000 darbuotojų. Įmonė teikia elektroninės ir fizinės apsaugos, instaliavimo bei projektavimo paslaugas.
informacija apie UAB „G4S Lietuva“
1452 €
Vid. atlyginimas bruto
880
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1118 €
25% uždirba 1118-1250 €
25% uždirba 1250-1471 €
25% uždirba nuo 1471 €