Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KEMEK Engineering“

TECHNIKO - INŽINIERIAUS (-ĖS)

1300-2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „KEMEK Engineering“

Darbo pobūdis

Siūlome dinamišką darbą tiek įmonės biure, tiek moderniausiose Lietuvos gyvybės mokslų, maisto pramonės ir chemijos pramonės įmonių laboratorijose:
Įvairios laboratorinės ir pramoninės įrangos diegimas, priežiūra, diagnostika, remontas;
Darbas su užsienio partneriais/įrangos gamintojais.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (inžinerija, chemija, fizika);
Geri bendravimo įgūdžiai, aktyvumas, savarankiškumas;
Laisvai kalbėti ir rašyti lietuvių ir anglų kalbomis, rusų k. būtų privalumas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų, nemonotonišką ir atsakingą darbą profesionalų komandoje;
Geras darbo sąlygas;
Mokymus Lietuvoje ir užsienyje;
Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.

Atlyginimas

1300-2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „KEMEK Engineering” () – tarptautinė kompanija, daugiau negu 28 metus diegianti laboratorinę įrangą bei specializuotus inžinerinius sprendimus automatizacijos, svėrimo bei gamybos procesų valdymo srityse darbui moderniame biure Mokslininkų g. 6A, Vilniuje, ieško aktyvaus techniko-inžinieriaus (-ės).
informacija apie UAB „KEMEK Engineering“
59
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.