Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „EKOBAZĖ“

Technikos eksploatacijos vadybininkas (-ė)

1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EKOBAZĖ“

Darbo pobūdis

  • organizuoti ir užtikrinti transporto parko techninės priežiūros, bei remonto darbus;
  • nustatyti automobilių gedimus, jų priežastis, numatyti, kokius remonto darbus reikia atlikti, įvertinti atskirų transporto dalių būklę ir nusidėvėjimo laipsnį;
  • pildyti ir registruoti visą informaciją, susijusią su transportu (būklė, atlikti remonto ar kiti profilaktinės priežiūros darbai, eksploatavimo informacija, ir pan.);
  • ruošti ir teikti įvairias ataskaitas: nurašomų detalių, tepalų, kuro ir t.t.;
  • išmanyti remontuojamų automobilio mazgų konstrukciją;
  • konsultuoti darbuotojus dėl tam tikrų procesų, susijusių su saugiu transporto eksploatavimu;
  • bendradarbiavimas su autoservisais;
  • darbas pirmadieniais- penktadieniais, t.y. darbo dienomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas;
  • geras sunkiojo transporto priemonių techninės dalies išmanymas;
  • mokėti skaityti ir suprasti vidutinio sudėtingumo brėžinius, įvairias schemas;
  • vairuotojo pažymėjimas C kategorija (95 kodas būtų privalumas);
  • gebėti dirbti savarankiškai;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas

Daugiau nei 14 metų rinkoje veikianti įmonė šiandien teikia kompleksines atliekų tvarkymo paslaugas.

Antrinių žaliavų surinkimas (popieriaus, plastiko, stiklo ir kt.) ir paruošimas perdirbimui, stambiųjų atliekų tvarkymas, gamybinių atliekų tvarkymas, statybinių atliekų tvarkymas, pavojingų atliekų tvarkymas, konfidencialių dokumentų naikinimas, antrinio kuro gamyba, padangų tvarkymas, padangų perdirbimas. Konsultacijos GPAIS klausimais. Individualūs mokymai įmonėms.
informacija apie UAB „EKOBAZĖ“
1362 €
Vid. atlyginimas bruto
211
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 894 €
25% uždirba 894-1220 €
25% uždirba 1220-1588 €
25% uždirba nuo 1588 €