Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Integre Trans“

Technikos eskploatacijos vadybininkas (-ė)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Integre Trans“

Darbo pobūdis:

  • Transporto priemonių techninės eksploatacijos priežiūra
  • Transporto priemonių priėmimo-perdavimo aktų patikra
  • Reikiamų eksploatacinių priemonių ir medžiagų administravimas

Reikalavimai:

  • Patirtis nebūtina, gali būti studentas (-ė)
  • Rusų ir anglų kalbos žinios
  • Domėjimasis technika ir jos remontu, vilkikų ir puspriekabių techninių pagrindų išmanymas
  • Atsakingas požiūris į darbą ir savarankiškumas
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai

Siūlome:

  • Draugišką savo srities profesionalų komandą
  • Horizontalios ir vertikalios karjeros galimybes
  • Motyvacinę sistemą
  • Galimybę dalyvauti technininės srities mokymuose ir gauti tarptautinius sertifikatus
  • Vidinius renginius ir iniciatyvas

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
Atlyginimas derinamas priklausomai nuo turimų žinių ir kompetencijos

Transporto ir logistikos paslaugų įmonė „Integre Trans“
Nuolatinis dėmesys kiekvienam pervežamam kroviniui. Augantis patenkintų klientų skaičius. Su nepriekaištinga paslaugų kokybe kylantis poreikis plėstis. Sparčiai plečiamės ir kviečiame prisijungti naujus komandos narius!

„Integre Trans“ įmonių grupė yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant dėl jų rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.
informacija apie UAB „Integre Trans“
1559 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
976
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1087 €
25% uždirba 1087-1244 €
25% uždirba 1244-1381 €
25% uždirba nuo 1381 €