Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo valdymo sistemos"
More about company »

Technikos inžinierius (-ė) - programuotojas (-a)

Šiauliai - UAB "Personalo valdymo sistemos"

Tavo darbo pobūdis būtų:

Programinės įrangos įrengimas, paleidimas, derinimas, aptarnavimas, defektavimas, gedimų šalinimas;
Elektros komponentų vykdomiems projektas parinkimas, užsakymas;
Elektros schemų braižymas;
Dokumentų, susijusių su vykdomais projektais, rengimas ir pildymas;
Klientų konsultavimas techninės įrangos klausimais;
Galimos komandiruotės į Latviją.

Reikalavimai:

Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas inžinerijos, elektronikos srityse;
Panašaus darbo patirtis – privalumas;
Elektrosaugos atestatas – privalumas;
Darbas „Solidworks electrical“ programa – privalumas;
Techninis suvokimas ir nuolatinis noras tobulėti;
Geros anglų bei rusų kalbų žinios (gebėjimas suprasti anglų ir rusų techninę dokumentaciją);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Atsakingumas, kruopštumas ir orientacija į įmonės iškeltus tikslus;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Mes siūlome:

Galimybę dirbti stabiliai dirbančioje įmonėje;
Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir orientacija į rezultatus;
Galimybes tobulėti, įgyti žinių ir patirties iš geriausių savo srities specialistų;
Darbui reikalingas priemones;
Jaunatvišką, dinamišką kolektyvą ir šiuolaikiškai mąstantį vadovą.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Jūsų CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - UAB „ATC Baltic“ – užsiimanti suvirinimo ir paletavimo robotų, skirtų pramonei, pardavimu, programavimu bei techniniu aptarnavimu, nuolatiniam darbui Šiauliuose ieško technikos inžinieriaus-programuotojo (-jos).