Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SALDOGA"
More about company »

Technikos ir ūkio skyriaus vadovas

Kaunas, Birštonas, Prienai - UAB "SALDOGA"

Darbo pobūdis

  • Techninės įrengimų priežiūros organizavimas ir valdymas.
  • Naujų įrengimų paieškos, įsigijimo ir paleidimo gamyboje organizavimas;
  • Įrangos gedimų prevencijos ir gedimo šalinimo darbų organizavimas.
  • Nuolatinio gamybos techninio parengimo lygio augimo užtikrinimas, gamybos efektyvumo didinimas.
  • Projektų valdymas/užbaigimas paleidimui, derinimui.
Sąmatų sudarymas.
  • Vadovavimas techninio padalinio kolektyvui;

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (pageidautina mechanikos ir/arba elektrotechnikos ir automatikos išsilavinimas).
  • Geros anglų ir rusų ( arba vokiečių) kalbų žinios.
  • Organizacinio darbo patirtis.
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Autocad, Solidworks).
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas efektyviai planuoti laiką.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą darbo užmokestį ir priedus pagal darbo rezultatus;
  • Socialines garantijas;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Stambi ir labai gerai Lietuvoje žinoma užsienio kapitalo įmonė, daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti žuvies perdirbimo industrijoje. Įmonė gamyboje taiko tik aukščiausius Europos sąjungos technologinius standartus, o pagaminta produkcija labai vertinama Lietuvos ir užsienio vartotojų.
Informacija apie UAB "SALDOGA"
261
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Donata Grikštaitė