Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "STORENT"
More about company »

Technikos nuomos projektų vadovas

Vilnius - UAB "STORENT"

Darbo pobūdis

Pagrindinės Jūsų darbo pareigos – technikos nuomos projektų realizavimas, aktyvus pardavimas – naujų klientų ieškojimas, santykių su esamais klientais palaikymas, klientų konsultavimas apie technikos naudojimą, geriausių technikos nuomos sprendimų teikimas.

Reikalavimai

  • sėkminga ir rezultatyvi patirtis aktyvių pardavimų srityje;
  • ambicinga, į rezultatą orientuota asmenybė;
  • labai geri bendravimo įgūdžiai;
  • noras dirbti intensyvioje darbo aplinkoje;
  • žinios apie pardavimo procesus;
  • domėjimasis statybine technika ir jos naudojimu;
  • vairuotojo pažymėjimas ir geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • apmokymus technikos nuomos versle;
  • karjeros augimo galimybes;
  • profesionalius kolegas;
  • darbinį automobilį ir kitas darbo priemones;
  • motyvuojantį atlyginimo paketą ir draudimą;
  • socialines garantijas.

Dėkojame, kad susidomėjote mūsų darbo skelbimu, norime informuoti, jog susisieksime tiktai su tais kandidatais, kuriuos kviesime į tolesnį pokalbį.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Tu turi galimybę dirbti tarptautinėje technikos nuomos kompanijoje, kuri pozicionuojama tarp TOP 2 geriausių nuomos įmonių Baltijos regione, taip pat kompanija išplėtė savo veiklą Suomijoje, Švedijoje ir Rusijoje. Mes siūlome stiprias kompanijos vertybes, kurios padeda siekti net ambicingiausių tikslų ir kurti komandinę dvasią kartu su asmenybės augimo galimybėmis.
Informacija apie UAB "STORENT"
1234 €
Vid. atlyginimas bruto
(52% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Kęstutis Mikalauskas