ADAMPOLIS GROUP

TELESKOPINIO KRAUTUVO OPERATORIUS (-Ė) KAUNE

1000-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - ADAMPOLIS GROUP

Darbo pobūdis:

  • Krovos darbai su krautuvu.
  • Darbas Kauno MBA gamykloje dviejomis pamainomis (rytinė/ popietinė), savaitgaliai laisvi.

Reikalavimai:

  • >1 metų darbo patirtis atliekant krovos darbus krautuvu.
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas.
  • TR1, TR2, SZ, SM vairuotojo pažymėjimas.
  • Atsakingas požiūris į darbą.

Mes Jums siūlome:

  • Draugišką ir padedantį kolektyvą.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes išmokstant valdyti naują statybinę techniką.
  • Visas, kokybiškam darbui, reikalingas priemones.
  • Pastovius darbus, visais metų laikais.
  • Motyvuojantį darbo užmokestį už atliktą darbą.
  • NA 24/7 draudimą, sveikatos draudimą ir papildomas naudas.
  • Dalyvavimą įmonės renginiuose, šventėse ir kartu kuriamą vidinę kultūrą.

Daugiau informacijos arba .

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo patirties, pasiektų rezultatų ir gebėjimų aptariant pokalbio metu.
strongest_in_lithuania

Adampolis group - viena didžiausių komercinio ir nekomercinio transporto bei specialios technikos pardavimo, nuomos bei aptarnavimo įmonių grupė Lietuvoje.

UAB „VL Rental“ (ADAMPOLIS RENTAL) teikia statybinės, pramoninės, žemės ūkio, komunalinės ir oro uostų technikos nuomos, pardavimo bei serviso paslaugas. Adampolis Rental siekia rinkai pasiūlyti inovatyvius, maksimaliai kliento laiką taupančius sprendimus. Lietuvoje įmonė oficialiai atstovauja Dieci, Wacker Neuson ir Boschung prekinius ženklus, kurie yra visame pasaulyje gerai žinomi dėl aukštų gamybos ir kokybės standartų.
informacija apie ADAMPOLIS GROUP
3326 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
128
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2355 €
25% uždirba 2355-3022 €
25% uždirba 3022-3969 €
25% uždirba nuo 3969 €