Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AR10“
More about company »

Technikos operatorius

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „AR10“

Darbo pobūdis

  • Mini ekskavatoriaus iki 5t. / mini krautuvo iki 5t. ("Bobcat" tipo) valdymas - 50% darbo laiko
  • Fizinis darbas brigadoje laisvu nuo technikos valdymo laiku (trinkelių, gavtės bortų montavimas ir kiti panašūs gerbūvio darbai) - 50% darbo laiko

Reikalavimai

  • Geri smulkios statybinės technikos valdymo įgūdžiai
  • SM kategorija
  • Fizinis pasiruošimas
  • Noras dirbti ir užsidirbti

Mes jums siūlome

  • Nuolatinę darbo vietą su visomis soc. garantijomis
  • Darbinius gebėjimus ir išdirbį atitinkantį darbo užmokestį

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo gebėjimų ir išdirbto laiko
UAB „AR10“

UAB „AR10“

Informacija apie UAB „AR10“
1674 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
72
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1368 €
25% uždirba 1368-1568 €
25% uždirba 1568-1972 €
25% uždirba nuo 1972 €
Vadovas: Rimvidas Daunys