UAB „Finesta Lithuania“

TECHNIKOS SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

1700-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai, Elektrėnai - UAB „Finesta Lithuania“

Darbo aprašymas:

Darbas vienoje iš moderniausių pakuočių spaustuvių visame Pabaltijos regione!
Didžiausias įmonės sėkmės garantas – stabilus, patikimas, darnus, didelę kompetenciją ir darbo patirtį turintis kolektyvas.

Kviečiame prisijungti – Technikos skyriaus vadovą (-ę)!

Pagrindinės atsakomybės:
  • Vadovavimas technikos skyriui užtikrinant nepertraukiamą gamybos įrengimų darbą;
  • Naujos įrangos instaliavimo organizavimas;
  • Gedimų analizė, pasikartojančių gedimų eliminavimas (prevenciniai veiksmai);
  • Rangovų paslaugų užsakymas, jų atliekamų darbų kontrolė;
  • Skyriaus darbuotojų poreikio formavimas, dalyvavimas atrankose, komandos kvalifikacijos vertinimas,darbuotojų motyvavimas;
  • Priskirtų medžiagų inventorizacija, procedūrų/ instrukcijų peržiūra ir atnaujinimas;
  • Dalyvavimas veiklos gerinimo projektuose.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis gamybinėje įmonėje elektronikos, automatikos, mechanikos, elektrotechnikos srityje;
  • Išsilavinimas (elektronikos, automatikos, elektrotechnikos ar mechanikos mokslų srityje);
  • Mechanikos procesų supratimas, automatikos, pneumatikos žinios.
  • Stiprūs komandos formavimo, derybiniai ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios.

Siūlome Tau:

  • Darbą vienoje moderniausių pakuočių spaustuvių visame Pabaltijo regione;
  • Galimybę prisidėti prie įmonės kokybiško ir tvaraus augimo;
  • Darbo vietą naujose ergonomiškai pritaikytose patalpose;
  • Pozityvų ir draugišką kolektyvą;
  • Nemokamą transportą į/iš darbo (Vilnius, Vievis, Elektrėnai). Darbo vieta - Trakų r.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad UAB „Finesta Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis personalo atrankos, galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Finesta Lithuania“ klientams tikslais, privatumo politikoje nurodyta tvarka. Jūsų pateikti asmens duomenis bus saugomi UAB „Finesta Lithuania“ duomenų bazėje 3 metus. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau ) Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1700-2000 €/mėn. į rankas

FINESTA - Tarptautinė personalo atrankų kompanija.
Remiantis Kliento poreikiais Finesta komanda vykdo įvairių specialistų ir vadovaujančių pozicijų atrankas, taip pat veikiame laikinojo įdarbinimo srityje.

FINESTA KLIENTAS - viena iš moderniausių pakuočių spaustuvių visame Pabaltijos regione!