CVB client

TECHNIKOS VADOVAS (-Ė)

Darbo pobūdis

Vadovavimas Technikos parkui:
  • Technikos priežiūros organizavimas ir valdymas.
  • Techninės plėtros vystymo politikos formavimas ir įgyvendinimas.
  • Personalo resursų planavimas ir užtikrinimas.
  • Veiklos procesų tobulinimo ir efektyvinimo didinimas.
  • Padalinio biudžeto planavimas ir jo paskirstymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas.
  • Technikos vadovo ir vadovaujamo darbo patirtis.
  • Užsienio kalbų mokėjimas (rusų, anglų).
  • Kompiuterinis raštingumas.
  • Savarankiškumas, atsakingumas, darbo komandoje įgūdžiai.
  • Gebėjimas operatyviai reaguoti į iškylančias problemas ir savarankiškas sprendimų ieškojimas.
  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Darbo vietą, kurioje Jūs galėsite realizuoti savo sugebėjimus bei įgyvendinti ambicingus tikslus.
  • Darbo aplinką, gausią iššūkiais ir galimybėmis.
  • Visas socialines garantijas ir motyvacinių priemonių paketą.
CVB client

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 23 veiklos metus, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 3800 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Visagine, Marijampolėje bei Kėdainiuose.